Лабораторна діагностика (медичні аналізи) ІНВІТРО

Про лабораторію ІНВІТРО

З квітня 2015 року медичний центр «Юнімед» надає послуги лабораторної діагностики. На базі філії медичного центру «Юнімед» по проспекту Маяковського, 11 відкритий лабораторний центр незалежної діагностичної лабораторії ІНВІТРО.

ІНВІТРО – це міжнародна медична компанія, яка на сьогоднішній день представлена ​​в 26 містах України. Всього в світі з лабораторією ІНВІТРО співпрацюють 420 медичних центрів. Більше 3000 лікарів довіряють лабораторні дослідження, а значить, і здоров’я своїх пацієнтів, саме ІНВІТРО, оскільки ця лабораторія має найсучасніше обладнання від кращих світових виробників, а в роботі застосовуються відповідні тест-системи.

Навіщо здавати аналізи?

Кожен лікар потребує даних лабораторних досліджень для постановки правильного діагнозу і призначення ефективної схеми лікування, профілактики захворювань або контролю перебігу хвороби.

Основне завдання клінічної лабораторної діагностики — надати лікарю ці дані, тобто виявити, підтвердити або спростувати наявність патологічного процесу в організмі обстежуваного пацієнта. Тому відвідування медичної лабораторії — це перший крок до лікування. І чим вище рівень оснащення лабораторії і кваліфікація фахівців, тим точніші і достовірніші будуть результати.

Постановка точного діагнозу лікарем можлива тільки після того, як клініцист отримає повну картину стану здоров’я пацієнта. Сучасні лабораторні дослідження дають можливість виявити онкологічні захворювання, порушення в роботі серця, судин, гормональної системи, цукровий діабет, визначити наявність в організмі вірусів та інфекцій, виявити остеопороз і цілий ряд інших патологій. Також аналізи допомагають зрозуміти причину алергічних реакцій.

Які аналізи можна здати?

У лабораторії ІНВІТРО в медичному центрі «Юнімед» можна здати більше 350 видів аналізів.

Фахівці лабораторії на сучасному обладнанні проводять гематологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні дослідження, дослідження крові, сечі, калу, сперми, мікроскопічні і цитологічні дослідження, аналізи на дисбіотичні стани кишківника і піхви: фемофлор, скринінг, аналізи на інфекційні захворювання та генетичну схильність.

Детальну консультацію з приводу того, які саме аналізи можна здати в медичному центрі «Юнімед», можна отримати за телефоном:

Переваги лабораторної діагностики в ІНВІТРО

  • Сучасні біотехнологічні методики дослідження і надточне лабораторне обладнання, яке використовують фахівці ІНВІТРО, дають можливість в стислі терміни отримати необхідну інформацію про біологічний матеріал.

  • Наявність високоточного обладнання також дозволяє виключити вплив людського фактора і зовнішніх умов на процес дослідження і стандартизувати його на всіх етапах технологічного процесу.

  • Постійний внутрішній і зовнішній контроль якості лабораторних досліджень, застосовуваний в ІНВІТРО, запобігає неприпустимим похибкам в аналізах.

  • Дипломовані фахівці лабораторії ІНВІТРО регулярно підвищують свій професіоналізм і проходять переатестацію.

  • Для забору біоматеріалу застосовуються стерильні одноразові вакуумні системи. Це забезпечує безпеку пацієнтів, медперсоналу, зберігає високу якість зразків.

  • Діють доступні ціни та система знижок для різних категорій пацієнтів.

Підготовка до здачі лабораторних аналізів

Кров оптимально здавати натще, за 24 години до здачі виключивши з раціону алкоголь. Також слід утриматися від прийому ліків або ж дочекатися завершення курсу. Рекомендується утриматися від куріння, як мінімум, за годину до забору крові. Не варто забувати і про те, що перед здачею аналізів слід виключити фізичні і емоційні навантаження. У разі, якщо жінці необхідно здати аналіз на гормони, необхідно попередньо з’ясувати у свого лікаря оптимальний день менструального циклу, в який краще проводити те чи інше дослідження.

Якщо ви збираєтеся здавати кал, то за тиждень до здачі аналізу необхідно припинити прийом ліків — проносних, ректальних свічок, ферментів і інших препаратів, які впливають на процеси всмоктування і травлення. Також напередодні аналізу не рекомендується робити клізми. Якщо ви проходили рентген-дослідження кишечника і шлунка, то між цією процедурою і здачею копрограми повинно пройти не менше двох діб. Також не варто забувати, що кал в лабораторію необхідно доставити протягом декількох годин після взяття. За два-три дні бажано виключити з раціону їжу, що сприяє газоутворенню.

За добу до здачі аналізу сечі необхідно відмовитися від вживання алкоголю, копченостей, меду і маринадів. Також слід виключити з раціону овочі та фрукти, які впливають на колір сечі. Не рекомендується здавати аналіз сечі протягом 5-7 днів після цистоскопії. Оптимальною для аналізу є ранкова сеча — перше сечовипускання після сну. Врахуйте, що тривале зберігання сечі при кімнатній температурі призводить до зміни її фізичних властивостей.

Пам’ятайте, що правильна підготовка до аналізу — одна з гарантій його точних результатів.
Підготовка результатів аналізів займає мінімум один день. Результат можна отримати електронною поштою, кур’єром (за додаткову плату) або ж самостійно в медичному центрі.

Пам’ятайте, результат аналізу не є діагнозом! Після його отримання необхідно пройти консультацію у свого лікуючого лікаря. Саме він, проаналізувавши результати всіх досліджень, поставить діагноз і призначить лікування.

Будьте здорові!
Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Для отримання додаткової інформації скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи на кнопку «Записатися» Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами: