Лабораторна діагностика (медичні аналізи)

Про лабораторію

Шановні пацієнти, звертаємо вашу увагу на те, що лабораторія тимчасово не працює!

З квітня 2015 року медичний центр «Юнімед» надає послуги лабораторної діагностики. На базі філії медичного центру «Юнімед» по проспекту Маяковського, 11 відкритий лабораторний центр.

Навіщо здавати аналізи?

Кожен лікар потребує даних лабораторних досліджень для постановки правильного діагнозу і призначення ефективної схеми лікування, профілактики захворювань або контролю перебігу хвороби.

Основне завдання клінічної лабораторної діагностики — надати лікарю ці дані, тобто виявити, підтвердити або спростувати наявність патологічного процесу в організмі обстежуваного пацієнта. Тому відвідування медичної лабораторії — це перший крок до лікування. І чим вище рівень оснащення лабораторії і кваліфікація фахівців, тим точніші і достовірніші будуть результати.

Постановка точного діагнозу лікарем можлива тільки після того, як клініцист отримає повну картину стану здоров’я пацієнта. Сучасні лабораторні дослідження дають можливість виявити онкологічні захворювання, порушення в роботі серця, судин, гормональної системи, цукровий діабет, визначити наявність в організмі вірусів та інфекцій, виявити остеопороз і цілий ряд інших патологій. Також аналізи допомагають зрозуміти причину алергічних реакцій.

Які аналізи можна здати?

У лабораторії медичного центру «Юнімед» можна здати понад 350 видів аналізів.

Фахівці лабораторії на сучасному обладнанні проводять гематологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні дослідження, дослідження крові, сечі, калу, сперми, мікроскопічні і цитологічні дослідження, аналізи на дисбіотичні стани кишківника і піхви: фемофлор, скринінг, аналізи на інфекційні захворювання та генетичну схильність.

Детальну консультацію з приводу того, які саме аналізи можна здати в медичному центрі «Юнімед», можна отримати за телефоном:

Переваги лабораторної діагностики

  • Сучасні біотехнологічні методики дослідження і надточне лабораторне обладнання, яке використовують нашы фахівці, дають можливість в стислі терміни отримати необхідну інформацію про біологічний матеріал.

  • Наявність високоточного обладнання також дозволяє виключити вплив людського фактора і зовнішніх умов на процес дослідження і стандартизувати його на всіх етапах технологічного процесу.

  • Постійний внутрішній і зовнішній контроль якості лабораторних досліджень запобігає неприпустимим похибкам в аналізах.

  • Дипломовані фахівці лабораторії регулярно підвищують свій професіоналізм і проходять переатестацію.

  • Для забору біоматеріалу застосовуються стерильні одноразові вакуумні системи. Це забезпечує безпеку пацієнтів, медперсоналу, зберігає високу якість зразків.

  • Діють доступні ціни та система знижок для різних категорій пацієнтів.

Підготовка до здачі лабораторних аналізів

Кров оптимально здавати натще, за 24 години до здачі виключивши з раціону алкоголь. Також слід утриматися від прийому ліків або ж дочекатися завершення курсу. Рекомендується утриматися від куріння, як мінімум, за годину до забору крові. Не варто забувати і про те, що перед здачею аналізів слід виключити фізичні і емоційні навантаження. У разі, якщо жінці необхідно здати аналіз на гормони, необхідно попередньо з’ясувати у свого лікаря оптимальний день менструального циклу, в який краще проводити те чи інше дослідження.

Якщо ви збираєтеся здавати кал, то за тиждень до здачі аналізу необхідно припинити прийом ліків — проносних, ректальних свічок, ферментів і інших препаратів, які впливають на процеси всмоктування і травлення. Також напередодні аналізу не рекомендується робити клізми. Якщо ви проходили рентген-дослідження кишечника і шлунка, то між цією процедурою і здачею копрограми повинно пройти не менше двох діб. Також не варто забувати, що кал в лабораторію необхідно доставити протягом декількох годин після взяття. За два-три дні бажано виключити з раціону їжу, що сприяє газоутворенню.

За добу до здачі аналізу сечі необхідно відмовитися від вживання алкоголю, копченостей, меду і маринадів. Також слід виключити з раціону овочі та фрукти, які впливають на колір сечі. Не рекомендується здавати аналіз сечі протягом 5-7 днів після цистоскопії. Оптимальною для аналізу є ранкова сеча — перше сечовипускання після сну. Врахуйте, що тривале зберігання сечі при кімнатній температурі призводить до зміни її фізичних властивостей.

Пам’ятайте, що правильна підготовка до аналізу — одна з гарантій його точних результатів.
Підготовка результатів аналізів займає мінімум один день. Результат можна отримати електронною поштою, кур’єром (за додаткову плату) або ж самостійно в медичному центрі.

Пам’ятайте, результат аналізу не є діагнозом! Після його отримання необхідно пройти консультацію у свого лікуючого лікаря. Саме він, проаналізувавши результати всіх досліджень, поставить діагноз і призначить лікування.

Будьте здорові!
Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Для отримання додаткової інформації скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи на кнопку «Записатися» Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами: