Лікар медичного центру «Юнімед» — доповідач VIII-го Національного Конгресу

1-3 липня в онлайн-форматі відбувся VIII-й Національний Конгрес з міжнародною участю, що зібрав понад 1000 спеціалістів з усіх куточків світу. Асоціація радіологів України регулярно проводить подібні заходи заради підвищення рівня професійної підготовки українських радіологів та обміну досвідом.

Маємо привід пишатися – лікар медичного центру «Юнімед» Вікторія Вікторівна Пономаренко також взяла участь у конгресі та представила високий професійний рівень вітчизняних діагностів. Доповідь на тему «Магнітно-резонансна томографія в оцінці стану товстої і тонкої кишки» була представлена в секції «Абдомінальна радіологія». Матеріально-технічне оснащення і компетенція спеціалістів медичного центру «Юнімед» дозволяє виконувати надзвичайно складні обстеження органів черевної порожнини. Зокрема, це дослідження гідро-МРТ кишківника, досвідом у проведенні яких Вікторія Вікторівна поділилася зі світовою спільнотою діагностів.

Асоціація радіологів України працює над поширенням сучасних комплексних підходів до методів візуалізації та стандартизацію радіологічних досліджень. Такі заходи безумовно сприяють підкресленню іміджу вітчизняної та регіональної медицини, підвищенню якості діагностики, зміцненню колегіальності радіологічних товариств.