МЦ «Юнімед» взяв участь у відкритті нового медичного центру «Томомед» в м. Енергодар

Майже 14 років медичний центр «Юнімед» надає діагностичні послуги жителям м. Запоріжжя та області.

За цей час ми створили висококваліфіковану команду лікарів-рентгенологів, організували роботу власного технічного відділу з інженерами-професіоналами та залучили спеціалістів з HR-менеджменту.

Ми знаємо, наскільки важливо закласти надійний фундамент при створенні нових медичних закладів, що базується на підборі фахового персоналу, плануванні ефективної логістики, виборі надійного діагностичного обладнання, проектуванні та виконанні інженерно-будівельних робіт тощо.

Водночас, ми знаємо про проблеми деяких міст Запорізької області, що полягають у відсутності якісних діагностичних послуг, зокрема комп’ютерної томографії. До недавнього часу така ситуація спостерігалась і у м. Енергодар, але з сьогоднішнього дня цю проблему можна вважати вирішеною.

Спираючись на свої знання та багаторічний досвід, 6 місяців тому наша команда з радістю погодилась взяти участь у відкритті нового медичного центу у м. Енергодар. З сьогоднішнього дня двері нового медичного центру «Томомед» офіційно відкриті. МЦ «Томомед» оснащений 40-зрізовим спіральним комп’ютерним томографом PHILIPS BRILLIANCE та ультразвуковою системою експертного класу GE Logiq P6 Premium.

Також, ми допомогли вирішити проблемне для міста Енергодар питання відсутності фахівців з радіології, які могли би надавати медичні висновки за результатами КТ на високому рівні. Для опису знімків у новому центрі залучені досвідчені лікарі МЦ «Юнімед» та лікарі нашого партнеру — центру комп’ютерної томографії «Преміум».

Крім цього, на базі нашого медичного центру та ЦКТ «Преміум» останні 6 місяців отримували практичні знання лікарі-рентгенологи м. Енергодар, які за результатами навчання можуть самостійно здійснювати прийом пацієнтів із рідного міста.

Ми щиро сподіваємось, що надана допомога, наш досвід та знання стануть для медичного центру «Томомед» початковою точкою подальшого розвитку і продуктивної роботи.

Медичний центр знаходиться за адресою: м. Енергодар, проспект Будівельників, 33.

Попередній запис на КТ та УЗД в Енергодарі за телефонами:
☎️ (067) 307-30-80
☎️ (066) 307-30-80
☎️ (073) 307-30-80

Детальніше про медичний центр «Томомед» на сайті tomomed.com.ua