Привітання з Днем медичного працівника

Шановні колеги, друзі та любі українці!

З нагоди святкування Дня медичного працівника, колектив нашого медичного центру спільно з нашими колегами та партнерами з Центру МРТ суглобів та Центру компьютерної томографії «Преміум», хоче привітати всіх без винятку громадян з цим важливим професійним святом. Адже цей день стосується кожного з нас, оскільки якісна та доступна медицина в країні – це запорука здорового та щасливого суспільства.

Хочемо запевнити всіх, що Україна має всі можливості для надання якісної медичної допомоги, що не поступається жодній іншій країні світу. В нашій державі працюють десятки тисяч відданих своїй роботі лікарів, фельдшерів, медичних сестер та акушерів, які назавжди пов’язали своє життя з медициною та залишаються вірними своїй справі навіть подекуди нехтуючи власним часом, сім’ями та достатком.

Ми маємо нове покоління талановитої та амбіційної молоді, яка обрала зовсім нелегкий шлях здобуття медичної освіти та готова будь-якою ціною назавжди позбавити країну сумної медичної статистики.

Ми маємо сотні тисяч небайдужих громадян, які вже сьогодні визначились з баченням української медицини майбутнього та виступають рушійною силою позитивних змін.

Нарешті, сьогодні, як ніколи раніше, ми маємо сподівання. Сподівання на прийняття виключно виважених та відповідальних рішень з реформування медичної галузі, де на першому місці буде турбота про пацієнтів та повага до самовідданості медичних працівників.

Ми бажаємо всім нам, громадянам найкращої країни світу, вже у найближчому майбутньому відчути гордість за якість нашої медицини. Бажаємо кожному з нас бути впевненими у надійному захисті нашого здоров’я саме в нашій країні. Водночас, дякуємо всім вам за конструктивну критику, розуміння та слова вдячності за нашу роботу та зичимо вам здоров’я!

З Днем медичного працівника!