Про центр

Медичний центр «Юнімед» був заснований в 1999 році. Початок вузькопрофільної спеціалізації центру в області магнітно-резонансної томографії було покладено у 2006 році, коли в Запорізькій обласній клінічній лікарні на території МЦ «Юнімед» був встановлений перший в місті приватний магнітно-резонансний томограф відкритого типу Hitachi Airis Mate з напруженістю магнітного поля 0,2 Тесла. 23 листопада 2006 року в МЦ «Юнімед» пройшов МРТ перший пацієнт і саме цей день став першим днем ​​обчислення періоду практичної роботи фахівців центру в області магнітно-резонансної томографії.

Протягом більш ніж 17 років фахівці медичного центру успішно надають послуги в області магнітно-резонансної томографії, використовуючи обладнання виробництва провідної японської медичної корпорації Hitachi Medical Corporation.

Понад 17 років практичного досвіду в наданні послуг МРТ
Лікарі є членами European Society of Radiology (ESR)
Надточні апарати експертного класу
Наявність сертифікатів GCP
27 страхових компаній Запоріжжя довіряють своїх клієнтів МЦ «Юнімед»

Встановлення Hitachi Echelon 1,5 Тесла

Через 7 років з моменту відкриття, в травні 2013 року, у зв’язку з виниклою потребою у лікарів Запоріжжя і Запорізької області в більш сучасному обладнанні для діагностики, в медичному центрі «Юнімед» був встановлений перший в Україні й один з найдорожчих на той момент магнітно-резонансний томограф закритого типу Hitachi Echelon з потужністю магнітного поля 1,5 Тесла. Новітній апарат МРТ і до теперішнього часу залишається єдиним високопольним томографом виробництва Hitachi Medical Corporation в Україні, продовжуючи забезпечувати високу якість знімків і відкривати нові можливості для візуалізації найскладніших патологій.

Hitachi Airis II

У серпні 2014 року магнітно-резонансний томограф Hitachi Airis Mate 0,2 Тесла був замінений на більш потужний і більш сучасний низькопольний апарат європейського типу — Hitachi Airis II з потужністю магнітного поля 0,3 Тесла. Даний апарат був встановлений у знову відкритому медичному центрі «Юнімед», розташованому в центральній частині м. Запоріжжя по просп. Маяковського, 11. У липні 2017 року такий же магнітно-резонансний томограф, але вже американського типу, Hitachi Airis II 0,3 Тесла був встановлений в медичному центрі «Юнімед» на базі Запорізької обласної клінічної лікарні. Нове обладнання має вдосконалене програмне забезпечення останнього покоління, що дозволяє отримувати зображення набагато кращої якості, в порівнянні з іншими низькопольними апаратами МРТ такого класу. Крім цього, американський тип магнітно-резонансного томографа дозволяє проводити обстеження пацієнтам з вагою до 180 кг.

Наукова діяльність

З моменту установки першого томографа, на базі медичного центру «Юнімед» проведено сотні наукових досліджень, написані десятки наукових робіт, виросло ціле покоління лікарів-радіологів, багато з яких отримали наукові ступені, а деякі з них продовжують медичну практику за кордоном. На сьогодні в МЦ «Юнімед» працює 17 штатних лікарів-радіологів зі спеціалізацією МРТ і КТ, що є найбільшим показником серед регіональних приватних діагностичних центрів України. Колектив центру пишається своїми фахівцями, які не тільки постійно беруть участь в різних конгресах, семінарах та конференціях в області радіології, що проводяться як в Україні, так і за кордоном, але і з деякого часу виступають на даних заходах в якості доповідачів.

Високий рівень обслуговування

Персонал медичного центру забезпечує максимально високий рівень обслуговування пацієнтів і їх комфорту при проходженні обстежень, орієнтуючись на загальноприйняті європейські стандарти. У медичному центрі впроваджена і працює система оцінки якості обслуговування, менеджмент не залишає без уваги жоден негативний відгук про роботу центру або окремих його співробітників. Але найголовніше — це якісна медична візуалізація і правильні медичні висновки за результатами обстеження. Цей відповідальний критерій був, є і буде залишатися найважливішою умовою нашої діяльності.

«Лідер галузі»

У 2016 році, завдяки роботі колективу і наших партнерів, медичний центр «Юнімед» був удостоєний почесного звання «Лідер галузі», посівши перше місце серед медичних установ Запорізької області і дев’яте — серед медичних установ України. Через два роки, Асоціація центрів МРТ і КТ України визнала МЦ «Юнімед» одним з п’яти кращих діагностичних центрів України в області магнітно-резонансної томографії. У березні 2018 року на базі філії МЦ «Юнімед» по просп. Маяковського, 11 було відкрито Центр МРТ суглобів (ЦМРТС), в якому був встановлений перший і на сьогодні єдиний в області спеціалізований магнітно-резонансний томограф «O-scan EVO eXP» для дослідження суглобів, що дозволяє отримувати знімки з якістю зображень 1,5-3,0 Тесла.

Здоров'я безцінне - довіряйте кращим!®

Завдяки наявності команди досвідчених лікарів-радіологів, з лютого 2019 року наш центр почав брати участь у роботі запорізького Центру комп’ютерної томографії «Преміум», оснащеного 64-зрізовим спіральним комп’ютерним томографом Toshiba Aquilion 64. ЦКТ «Преміум» розташований на території Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру по вул. Культурній, 177А.

У серпні 2022 року було відкрито оновлений філіал МЦ «Юнімед» за адресою проспект Маяковського, 11. Справжнім технологічним дивом філії став МРТ апарат Philips Ingenia 1,5 Tесла. Шляхом високої продуктивності, максимальної комплектації та останній версії програмного забезпечення він дозволяє вирішувати навіть найскладніші діагностичні завдання, при цьому зберігаючи максимальний комфорт для пацієнта під час обстеження. Також апарат дозволяє проводити унікальні для Запорізького регіону дослідження, такі як: МР-перфузія, МР-трактографія, МР-спектроскопія та МРТ серця. У цій комплектації апарат представлений лише у двох містах України та деяких закордонних країнах. Лікарі-клініцисти вже дуже високо оцінили якість обстежень, проведених на даному апараті.

Завдяки своїй вузькій спеціалізації, багатому досвіду і наявності сучасного обладнання, на сьогодні МЦ «Юнімед» може по праву називатися одним з найбільших і сучасних в області магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії не тільки в Україні, а й серед інших європейських країн.

Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Для отримання додаткової інформації скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи на кнопку «Записатися» Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами: