Висока якість знімків МРТ
для візуалізації найскладніших патологій
Високоінформативний метод діагностики
Відсутність шкідливого впливу на організм
Лікарі-рентгенологи з багаторічним досвідом
Результати діагностики онлайн

Медичний центр «Юнімед»
МРТ у місті Запоріжжя

Повний спектр послуг в області магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп’ютерної томографії (КТ), ультразвукової діагностики (УЗД) та лабораторних досліджень
Магнітно-резонансна томографія (МРТ)
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — сучасний метод діагностики. Основними перевагами є: відсутність рентгенівського випромінювання, висока інформативність і безпека цього методу.
Дізнатися детальніше
Комп’ютерна томографія (КТ)
З лютого 2019 року лікарі-радіологи МЦ «Юнімед» проводять опис знімків комп’ютерної томографії на базі нового діагностичного центру — ЦКТ «Преміум», оснащеного 64-зрізовим КТ Toshiba Aquilion.
Дізнатися детальніше
Центр МРТ суглобів (ЦМРТС)
У березні 2018 року відкрито окремий вузькоспеціалізований центр магнітно-резонансної томографії суглобів (ЦМРТС). У центрі встановлено новий МРТ апарат «O-SCAN EVO eXP», що дозволяє отримувати знімки з якістю зображення 1,5 і 3,0 Тесла.
Дізнатися детальніше
Ультразвукова діагностика (УЗД)
На сьогоднішній день ультразвукова діагностика (УЗД) є одним з провідних діагностичних методів, який застосовується в медицині для візуалізації внутрішніх органів і тканин.
Дізнатися детальніше
Лабораторна діагностика
(медичні аналізи)
На базі філіалу медичного центру «Юнімед», розташованого за адресою проспект Маяковського, 11, відкрито лабораторний центр незалежної діагностичної лабораторії «ІНВІТРО». INVITRO — це міжнародна медична компанія.
Дізнатися детальніше
Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Або скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи кнопку "Записатися" Ви погоджуєтеся на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами:
Чому клієнти обирають
«Юнімед»
Понад 15 років практичного досвіду в наданні послуг МРТ
Лікарі є членами European Society of Radiology (ESR)
Надточні апарати експертного класу
Наявність сертифікатів GCP
27 страхових компаній Запоріжжя довіряють своїх клієнтів МЦ «Юнімед»
Лікарі медичного центру
Пазинич Віра Олексіївна
Лікар з ультразвукової діагностики першої категорії
Гребенюк Юнона Сергіївна
Лікар-рентгенолог
Жданова Євгенія Сергіївна
Лікар ультразвукової діагностики
Божко Ольга Вікторівна
Лікар-рентгенолог
Садовська Софія Вікторівна
Лікар ультразвукової діагностики
Баєва Тетяна Вікторівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Пилипенко Іва Володимирівна
Лікар-рентгенолог першої категорії
Науменко Ольга Сергіївна
Лікар-рентгенолог
Тимошева Марина Миколаївна
Лікар ультразвукової діагностики
Усова Маргарита Юріївна
Лікар-рентгенолог
Жук Олена Валентинівна
Лікар ультразвукової діагностики
Виповська Світлана Миколаївна
Директор медичний, лікар-рентгенолог
Єремеєва Наталя Донатівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Ксензов Артур Юрійович
Лікар-рентгенолог, нейрохірург вищої категорії
Мягков Станіслав Олександрович
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Пономаренко Вікторія Вікторівна
Лікар-рентгенолог першої категорії
Пороник Віта Іванівна
Лікар-рентгенолог, заступник директора медичного
Хлистун Ніна Михайлівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Відгуки про нас

Запорізьке обласне відділення громадської організації «Українська Спілка Інвалідів – УСІ» в особі президента спілки Никитенка Станіслава Валерійовича, висловлює величезну подяку Медичному центру «Юнімед» за надання своєчасної та кваліфікованої допомоги в обстеженні. Дякуємо Вам за Ваше мілосердя, доброзичливість та благодіяння!

Никитенко Станіслав Валерійович

Президент Запорізького обласного відділення громадської організації «Українська Спілка Інвалідів — УСІ»

Була на МРТ головного мозку та шийного відділу хребта. Сподобалося, що пояснили як буде проходити обстеження, які етапи і звуки будуть. Це допомогло позбутися від переживань під час самої процедури. Дуже зручно, що результати можна отримати в додатку. Швидко, оперативно і вони завжди з тобою, також можна показати лікарю в електронному вигляді.

Бойчук Аліна

Кращий інстаграм-блогер Запоріжжя за версією Форум Лідерів думок

Всеукраїнська асоціація організацій «МАККАБІ» висловлює подяку всьому колективу медичного центру «Юнімед» за надання послуг для наших спортсменів і ветеранів спорту.

Дякова Вікторія

Голова Правління Всеукраїнської асоціації організацій «МАККАБІ»

У медичному центрі «Юнімед» усі знають свою справу, відносяться відповідально і професійно до своїх обов’язків. Окрема подяка колективу за надання підтримки на чемпіонаті світу з кікбоксингу в Італії.

Гусєв Сергій Олегович

Майстер спорту СРСР, срібний призер чемпіонату світу з кікбоксингу

Нашому благодійному фонду постійно необхідна допомога в реалізації різноманітних проектів. Дуже часто, стукаючи в різні двері, такої допомоги не знаходиш. І коли руки опускаються, згадую про колектив медичного центру «Юнімед». Це найщиріші, добродушні і безвідмовні люди,  допомогу яких, переоцінити просто неможливо. Люди, які допомагають не тільки добрим словом, а й ділом! Бажаю міцного здоров’я персоналу і процвітання центру для подальших благих справ! Величезне дякую особисто від мене, і від усіх наших підшефних, які отримували завдяки вам життєво необхідні речі, незабутні емоції та просто ваше тепло!

Чудненко Дмитро Васильович

Голова благодійного фонду «За Правду!»

Онкологічна патологія одна з найскладніших. Помилка в діагностиці може коштувати пацієнту життя. Тому в своїй роботі доводиться співпрацювати тільки з найкращими, з тими, кому довіряєш і в чиїх результатах дослідження не доводиться сумніватися. Медичний центр «Юнімед» завжди на висоті!

Мерзляк Сергій Віталійович

Кандидат медичних наук, завідувач відділення урологої ЗОКЛ

Від щирого серця хочемо подякувати медичному центру «Юнімед» за професіоналізм, чуйність і небайдужість до проблем і потреб нашого дитячого будинку-інтернату.

Гончаренко Людмила Вікторівна

Директор КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат»

У клінічній неврології дуже часто зустрічаються складні діагностичні випадки і далеко не завжди лікар-невролог може поставити клінічний діагноз тільки на підставі клініко-неврологічних даних. У цьому випадку на допомогу приходять параклінічні методи дослідження, одним з яких є високоточний метод нейровізуалізації МРТ. Істотну роль грає роздільна здатність апарату, але головну роль грає лікар-рентгенолог, який високопрофесійно оцінює проведене МРТ-дослідження. Багаторічний досвід нашої роботи свідчить про симбіоз між неврологами і лікарями-рентгенологами медичного центру «Юнімед».

Медведкова Світлана Олександрівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб ЗДМУ

Найбільш інформативний і безпечний з неінвазивних методів дослідження суглобів – це магнітно-резонансна томографія, але точність цього дослідження залежить від рівня техніки і фахівців. У медичному центрі «Юнімед» використання сучасного обладнання в поєднанні з великим діагностичним досвідом лікарів забезпечує достовірність і високу якість висновків.

Баніт Олег Васильович

Кандидат медичних наук, асистент кафедри травматології та ортопедії ДУ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти» МОЗ України, ортопед-травматолог вищої категорії, керівник Центру естетичної ортопедії, артрології і спортивної травми

Першокласні фахівці, європейський рівень надання послуг! Найкрасивіші і грамотні дівчата (так, таке буває).

Рекомендую!

Зотов Валерій Михайлович

Головний редактор газети «Правда»

Медичний центр «Юнімед» вже більше 14 років надає якісні послуги МРТ у нашому місті завдяки своїй вузькій спеціалізації, а також постійному розвитку і вдосконаленню у цій галузі діагностики. Направляючи пацієнтів в цей центр можна бути впевненим, що людина отримає кваліфікований висновок і європейське обслуговування.

Томах Наталія Валеріївна

Кандидат медичних наук, завідувач неврологічним відділенням Міської клінічної лікарні № 2

Така серйозна патологія як розсіяний склероз вимагає точної діагностики, а єдиним достовірним методом дослідження цього захворювання є магнітно-резонансна томографія. Тому дуже важливе якісне обладнання та висока кваліфікація лікарів, які описують знімки. Медичний центр «Юнімед» повністю відповідає цим вимогам.

Черкез Алла Миколаївна

Кандидат медичних наук, Завідувач відділенням неврології №1 ЗОКЛ, лікар вищої категорії, керівник обласного центру діагностики та лікування розсіяного склерозу

Дякуємо команді «Юнімед» за систематичну допомогу нашим клієнтам у проходженні обстежень. За допомогою центру наші діти і дорослі отримують допомогу лікарів в рази швидше, що збільшує шанси на швидке одужання. Велике дякую!

Всіх благ!

Павлов Альберт Анатолійович

Директор благодійного фонду «Щаслива дитина»

Після травми проходив МРТ у медичному центрі «Юнімед». Фахівці з Ізраїлю, до яких я звернувся за консультацією, надані мною знімки і їх опис оцінили як виконані «на вищому рівні». Було дуже приємно отримати таку оцінку роботи лікарів з рідного Запоріжжя. Бажаю удачі колективу медичного центру «Юнімед» і нових досягнень!

Вернидуб Віталій Юрійович

Український футболіст, захисник ФК «Зоря»

Багато років співпрацюю з медичним центром «Юнімед». На мою думку, одна з найякісніших МРТ діагностик в нашому місті. Завжди гарні знімки і грамотний опис. Крім цього важливо, що лікарі МЦ «Юнімед» підтримують зворотній зв’язок з клініцистами, діалог між рентгенологом і практикуючим неврологом допомагає точно поставити діагноз і допомогти пацієнтові. Особливу подяку хотілося б висловити головному лікарю центру Світлані Миколаївні Виповській за високий професіоналізм і кваліфіковані висновки.

Нерянова Юлія Миколаївна

Невропатолог, кандидат медичних наук, доцент, головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації

Дякуємо керівництву та персоналу МЦ «Юнімед» за неодноразову благодійну допомогу у проходженні обстеження нашими вихованцями! Бажаємо вашому колективу успіхів, удачі, реалізації всіх проектів і планів. Будемо раді вас зустрічати у нашому Будинку дитини «Сонечко».

Лебедєва Олена Веніамінівна

Керівник КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко»

Дякуємо колективу медичного центру «Юнімед» за професійну допомогу в обстеженні спортсменів Запорізької області з боксу. Щиро бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та Вашій діяльності.

Андрій Шпота та Руслан Щербина

Президент і Віце-президент Запорізької обласної організації Федерації боксу України

Останні новини

Читати усі новини
(Русский) Преимущества МРТ диагностики при остеоартрозе
Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.
Читати повністю
Знижка 20% на всі види обстеження для переселенців з «гарячих точок» України
У зв’язку із військовими діями велика кількість громадян із тимчасово окупованих територій вимушена покидати свої домівки та виїжджати у більш безпечні місця. Сьогодні у Запоріжжі перебуває майже 100 тис. вимушених переселенців, і більшість із них потребує якісного медичного обслуговування, у тому числі діагностики. Так, ми запроваджуємо знижку 20% на усі зони МРТ та УЗ-обстеження для внутрішньо переміщених осіб у нашому медичному центрі, терміном на 2 місяці. Знижка надається жителям Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей за умови пред’явлення паспорту з підтвердженням прописки або довідки ВПО (внутрішньо переміщеної особи). Для запису на обстеження, а також за детальною інформацією звертайтеся за телефонами: Філіал МЦ «Юнімед» за адресою: проспект Маяковського, 11 (097) 218-23-23 (066) 218-23-23 (093) 218-23-23 Філіал МЦ «Юнімед» за адресою: Оріхівське шосе, 10 (073) 320-27-27 (067) 350-27-07 (050) 320-27-07
Читати повністю
Плюси МРТ обстеження при асептичному некрозі суглобів
Асептичний некроз – це тяжке захворювання, що веде до відмирання тканин, у які перестала надходити кров. Це призводить до розвитку остеонекрозу, в результаті якого можуть траплятися незначні переломи, а в найгіршому результаті – руйнуються кістки. Найчастіше даним захворюванням страждають люди 30-50 років, але так само зустрічається й у ранньому віці. Серед причин розвитку асептичного некрозу виділяють такі: різні травми суглобів; захворювання на ревматоїдний артрит; захворювання на остеопороз; захворювання судин та крові; додаткове навантаження на суглоби; шкідливі звички (алкоголь, цигарки); зниження мінеральної густини кісткової тканини (остеопороз); проходження курсів променевої та хіміотерапії. Варто зазначити, що у 25% пацієнтів, які страждають на асептичний некроз, причина припинення кровопостачання невідома. Також існує низка захворювань, які збільшують ризик розвитку остеонекрозу. Серед них. – цукровий діабет; – панкреатит; – хвороба Гоше; – системна червона вовчанка; – ВІЛ/СНІД.     Які симптоми асептичного некрозу?     Найчастіше ранні стадії захворювання проходять безсимптомно. Больові відчуття виникають при погіршенні стану зруйнованого суглоба, а саме за різних фізичних навантажень (спортивні вправи, ходьба, носіння тяжкості). У результаті в ураженому суглобі виникають постійні болі навіть у статичному стані. Характер болю буває різний – від легкого до сильного, і зазвичай розвивається з часом. Також помітне значне обмеження рухливості хворого на суглоб.     МРТ як метод діагностики асептичного некрозу суглобів     МРТ – це один із популярних методів обстеження при асептичному некрозі, оскільки є найбільш чутливим. За допомогою МРТ можна виявити набряк у кістковому мозку. А також на ранніх стадіях виявити остеонекроз, що практично неможливо за інших методів діагностики. Магнітно-резонансна томографія дозволяє вузькому спеціалісту, завдяки зображенню суглоба в різних проекціях, оцінити область ураження та простежити, як відновлюється кістка. Крім того, під час МРТ можна виявити навіть ті патологічні області, у яких поки що не виявляються симптоми. Якщо є підозри на розвиток асептичного некрозу, рекомендується робити МРТ парного суглоба. Це потрібно, щоб унеможливити двосторонню руйнацію. Сьогоднішні досягнення в галузі ортопедії дозволяють вилікувати асептичний некроз як на ранніх, так і на пізніх стадіях, але кожна людина може не допустити розвитку захворювання. Так, за допомогою простих правил ви можете не лише уникнути некрозу, а й покращити ваше загальне самопочуття. Для цього потрібно: Обмежити вживання алкогольних напоїв. Стежити за рівнем холестерину у крові. Відмовитися від куріння Не зловживати стероїдами.
Читати повністю
Що потрібно знати про вітамін D?
Навіщо нам потрібний вітамін D?   Вітамін D – необхідний для життя людини нутрієнт, головною функцією якого є регулювання обміну кальцію і фосфору в організмі. У продуктах харчування та харчових добавках вітамін D представлений у двох основних формах, D2 (ергокальциферол) та D3 (холекальциферол). Обидві форми добре всмоктуються у травному тракті. Одночасна присутність жиру в кишківнику збільшує всмоктування вітаміну D, але кілька вітамінів засвоюються навіть без харчового жиру. Але все-таки більшість вітаміну утворюється не з їжі, а шляхом хімічної реакції при впливі ультрафіолету на нашу шкіру. Вітамін D грає важливу роль у розвитку скелета, підтримці здоров’я кісткової тканини та нервово-м’язової функції, при його нестачі кістки стають ламкими та деформуються – у дітей виникає рахіт, а у дорослих – остеомаляція. При нестачі вітаміну D організму нічого не залишається, як використовувати для потреб свій власний кальцій, вимиваючи його з кісток – спеціальні клітини остеокласти буквально розчиняють їх, щоб підвищити рівень кальцію у сироватці. Ці дії призводять до розм’якшення та підвищеної пористості кісткової тканини.   Недостатність вітаміну D   Раніше вважалося, що дефіцит вітаміну D у дорослих обмежується людьми похилого віку, які проживають у спеціалізованих установах, але недавні дані свідчать про інше. Група міжнародних експертів дійшла висновку, що приблизно 50 відсотків людей віком 65 років і більше не змогли зберегти здорову щільність кісток та міцність зубів через недостатній рівень вітаміну D. Звичайні прояви дефіциту вітаміну D це симетричний біль у ділянці попереку, слабкість м’язів, м’язові болі та пульсуючий біль у кістках, що виникає при натисканні на грудину або великогомілкову кістку. Але досить часто ознаки та симптоми недостатності вітаміну D підступні або неспецифічні, тому клінічно не завжди можна запідозрити цей стан та вилікувати його. Найпоширенішою причиною дефіциту є прийом ліків, таких як протисудомні препарати або глюкокортикоїди, які можуть посилювати катаболізм та активно руйнувати вітамін D. Однак приблизно у третини людей з відомим дефіцитом немає ідентифікованих факторів ризику.   Як розпізнати дефіцит?   Для діагностики дефіциту вітаміну D лікарі використовують аналіз сироватки крові на рівень 25-гідроксивітаміну D – він вважається найточнішим. Таку послугу можна отримати у нашому центрі «Юнімед», для цього потрібно здати кров із вени натще.   У мене є дефіцит вітаміну D. Що мені робити?   Насамперед — не панікувати, адже ситуацію легко можна виправити. На сьогоднішній день у продажі існує безліч добавок вітаміну D. Проте, не варто самостійно підбирати собі лікування – зверніться до лікаря, щоб не перевищити дозу. Пам’ятайте, що вітамін D набагато безпечніше купувати як лікарський засіб, а не біологічно активної добавки, тому що в останньому випадку не можна бути впевненим у дотриманні всіх правил синтезу речовини і в тому, що кількість цієї речовини така ж, як зазначено на упаковці.   Здорова профілактика дефіциту вітаміну D   Для запобігання дефіциту вітаміну D немовлятам та дітям рекомендується отримувати не менше 400 МО на день з їжею та добавками. Наявні дані показують, що добавки вітаміну D у кількості не менше 700-800 МО на день знижують частоту переломів та падінь у людей похилого віку. Більшість молодих здорових людей вистачить 10 мкг на день (400 МО). Якщо ваш лікар порекомендував вам приймати іншу кількість вітаміну D, ви повинні дотримуватися його поради. Постійний надлишок вітаміну D може призвести до накопичення занадто великої кількості кальцію в організмі – такий стан називають гіперкальціємією. Це може негативно позначитися на здоров’ї кісток, нирок та серця. Не приймайте більше 100 мкг (4000 МО) вітаміну D на день, оскільки це може бути шкідливим. Це стосується дорослих, у тому числі вагітних та годуючих жінок та літніх людей, а також дітей віком від 11 до 17 років. Пам’ятайте, що влаштувати передозування вітаміном D на пляжі не вийде, але не забувайте прикривати або захищати шкіру, якщо ви на сонці протягом тривалого часу, щоб знизити ризик опіку та розвитку раку шкіри.
Читати повністю