Висока якість знімків МРТ

для візуалізації найскладніших патологій
Високоінформативний метод діагностики
Відсутність шкідливого впливу на організм
Лікарі-рентгенологи з багаторічним досвідом
Результати діагностики онлайн

Медичний центр «Юнімед»
МРТ у місті Запоріжжя

Повний спектр послуг в області магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп’ютерної томографії (КТ), ультразвукової діагностики (УЗД) та лабораторних досліджень
Магнітно-резонансна томографія (МРТ)
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — сучасний метод діагностики. Основними перевагами є: відсутність рентгенівського випромінювання, висока інформативність і безпека цього методу.
Дізнатися детальніше
Комп’ютерна томографія (КТ)
З лютого 2019 року лікарі-радіологи МЦ «Юнімед» проводять опис знімків комп’ютерної томографії на базі нового діагностичного центру — ЦКТ «Преміум», оснащеного 64-зрізовим КТ Toshiba Aquilion.
Дізнатися детальніше
Центр МРТ суглобів (ЦМРТС)
У березні 2018 року відкрито окремий вузькоспеціалізований центр магнітно-резонансної томографії суглобів (ЦМРТС). У центрі встановлено новий МРТ апарат «O-SCAN EVO eXP», що дозволяє отримувати знімки з якістю зображення 1,5 і 3,0 Тесла.
Дізнатися детальніше
Ультразвукова діагностика (УЗД)
На сьогоднішній день ультразвукова діагностика (УЗД) є одним з провідних діагностичних методів, який застосовується в медицині для візуалізації внутрішніх органів і тканин.
Дізнатися детальніше
Лабораторна діагностика
(медичні аналізи)
На базі філіалу медичного центру «Юнімед», розташованого за адресою проспект Маяковського, 11, відкрито лабораторний центр незалежної діагностичної лабораторії «ІНВІТРО». INVITRO — це міжнародна медична компанія.
Дізнатися детальніше
Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Або скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи кнопку "Записатися" Ви погоджуєтеся на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами:
Чому клієнти обирають
«Юнімед»
Понад 15 років практичного досвіду в наданні послуг МРТ
Лікарі є членами European Society of Radiology (ESR)
Надточні апарати експертного класу
Наявність сертифікатів GCP
27 страхових компаній Запоріжжя довіряють своїх клієнтів МЦ «Юнімед»
Лікарі медичного центру
Гребенюк Юнона Сергіївна
Лікар-рентгенолог
Жданова Євгенія Сергіївна
Лікар ультразвукової діагностики
Божко Ольга Вікторівна
Лікар-рентгенолог
Садовська Софія Вікторівна
Лікар ультразвукової діагностики
Баєва Тетяна Вікторівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Пилипенко Іва Володимирівна
Лікар-рентгенолог першої категорії
Науменко Ольга Сергіївна
Лікар-рентгенолог
Вовк Олена Валеріївна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Тимошева Марина Миколаївна
Лікар ультразвукової діагностики
Усова Маргарита Юріївна
Лікар-рентгенолог
Жук Олена Валентинівна
Лікар ультразвукової діагностики
Виповська Світлана Миколаївна
Директор медичний, лікар-рентгенолог
Єремеєва Наталя Донатівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Ксензов Артур Юрійович
Лікар-рентгенолог, нейрохірург вищої категорії
Мягков Станіслав Олександрович
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Пономаренко Вікторія Вікторівна
Лікар-рентгенолог першої категорії
Пороник Віта Іванівна
Лікар-рентгенолог, заступник директора медичного
Хлистун Ніна Михайлівна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Відгуки про нас

Запорізьке обласне відділення громадської організації «Українська Спілка Інвалідів – УСІ» в особі президента спілки Никитенка Станіслава Валерійовича, висловлює величезну подяку Медичному центру «Юнімед» за надання своєчасної та кваліфікованої допомоги в обстеженні. Дякуємо Вам за Ваше мілосердя, доброзичливість та благодіяння!

Никитенко Станіслав Валерійович

Президент Запорізького обласного відділення громадської організації «Українська Спілка Інвалідів — УСІ»

Була на МРТ головного мозку та шийного відділу хребта. Сподобалося, що пояснили як буде проходити обстеження, які етапи і звуки будуть. Це допомогло позбутися від переживань під час самої процедури. Дуже зручно, що результати можна отримати в додатку. Швидко, оперативно і вони завжди з тобою, також можна показати лікарю в електронному вигляді.

Бойчук Аліна

Кращий інстаграм-блогер Запоріжжя за версією Форум Лідерів думок

Всеукраїнська асоціація організацій «МАККАБІ» висловлює подяку всьому колективу медичного центру «Юнімед» за надання послуг для наших спортсменів і ветеранів спорту.

Дякова Вікторія

Голова Правління Всеукраїнської асоціації організацій «МАККАБІ»

У медичному центрі «Юнімед» усі знають свою справу, відносяться відповідально і професійно до своїх обов’язків. Окрема подяка колективу за надання підтримки на чемпіонаті світу з кікбоксингу в Італії.

Гусєв Сергій Олегович

Майстер спорту СРСР, срібний призер чемпіонату світу з кікбоксингу

Нашому благодійному фонду постійно необхідна допомога в реалізації різноманітних проектів. Дуже часто, стукаючи в різні двері, такої допомоги не знаходиш. І коли руки опускаються, згадую про колектив медичного центру «Юнімед». Це найщиріші, добродушні і безвідмовні люди,  допомогу яких, переоцінити просто неможливо. Люди, які допомагають не тільки добрим словом, а й ділом! Бажаю міцного здоров’я персоналу і процвітання центру для подальших благих справ! Величезне дякую особисто від мене, і від усіх наших підшефних, які отримували завдяки вам життєво необхідні речі, незабутні емоції та просто ваше тепло!

Чудненко Дмитро Васильович

Голова благодійного фонду «За Правду!»

Онкологічна патологія одна з найскладніших. Помилка в діагностиці може коштувати пацієнту життя. Тому в своїй роботі доводиться співпрацювати тільки з найкращими, з тими, кому довіряєш і в чиїх результатах дослідження не доводиться сумніватися. Медичний центр «Юнімед» завжди на висоті!

Мерзляк Сергій Віталійович

Кандидат медичних наук, завідувач відділення урологої ЗОКЛ

Від щирого серця хочемо подякувати медичному центру «Юнімед» за професіоналізм, чуйність і небайдужість до проблем і потреб нашого дитячого будинку-інтернату.

Гончаренко Людмила Вікторівна

Директор КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат»

У клінічній неврології дуже часто зустрічаються складні діагностичні випадки і далеко не завжди лікар-невролог може поставити клінічний діагноз тільки на підставі клініко-неврологічних даних. У цьому випадку на допомогу приходять параклінічні методи дослідження, одним з яких є високоточний метод нейровізуалізації МРТ. Істотну роль грає роздільна здатність апарату, але головну роль грає лікар-рентгенолог, який високопрофесійно оцінює проведене МРТ-дослідження. Багаторічний досвід нашої роботи свідчить про симбіоз між неврологами і лікарями-рентгенологами медичного центру «Юнімед».

Медведкова Світлана Олександрівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб ЗДМУ

Найбільш інформативний і безпечний з неінвазивних методів дослідження суглобів – це магнітно-резонансна томографія, але точність цього дослідження залежить від рівня техніки і фахівців. У медичному центрі «Юнімед» використання сучасного обладнання в поєднанні з великим діагностичним досвідом лікарів забезпечує достовірність і високу якість висновків.

Баніт Олег Васильович

Кандидат медичних наук, асистент кафедри травматології та ортопедії ДУ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти» МОЗ України, ортопед-травматолог вищої категорії, керівник Центру естетичної ортопедії, артрології і спортивної травми

Першокласні фахівці, європейський рівень надання послуг! Найкрасивіші і грамотні дівчата (так, таке буває).

Рекомендую!

Зотов Валерій Михайлович

Головний редактор газети «Правда»

Медичний центр «Юнімед» вже більше 14 років надає якісні послуги МРТ у нашому місті завдяки своїй вузькій спеціалізації, а також постійному розвитку і вдосконаленню у цій галузі діагностики. Направляючи пацієнтів в цей центр можна бути впевненим, що людина отримає кваліфікований висновок і європейське обслуговування.

Томах Наталія Валеріївна

Кандидат медичних наук, завідувач неврологічним відділенням Міської клінічної лікарні № 2

Така серйозна патологія як розсіяний склероз вимагає точної діагностики, а єдиним достовірним методом дослідження цього захворювання є магнітно-резонансна томографія. Тому дуже важливе якісне обладнання та висока кваліфікація лікарів, які описують знімки. Медичний центр «Юнімед» повністю відповідає цим вимогам.

Черкез Алла Миколаївна

Кандидат медичних наук, Завідувач відділенням неврології №1 ЗОКЛ, лікар вищої категорії, керівник обласного центру діагностики та лікування розсіяного склерозу

Дякуємо команді «Юнімед» за систематичну допомогу нашим клієнтам у проходженні обстежень. За допомогою центру наші діти і дорослі отримують допомогу лікарів в рази швидше, що збільшує шанси на швидке одужання. Велике дякую!

Всіх благ!

Павлов Альберт Анатолійович

Директор благодійного фонду «Щаслива дитина»

Після травми проходив МРТ у медичному центрі «Юнімед». Фахівці з Ізраїлю, до яких я звернувся за консультацією, надані мною знімки і їх опис оцінили як виконані «на вищому рівні». Було дуже приємно отримати таку оцінку роботи лікарів з рідного Запоріжжя. Бажаю удачі колективу медичного центру «Юнімед» і нових досягнень!

Вернидуб Віталій Юрійович

Український футболіст, захисник ФК «Зоря»

Багато років співпрацюю з медичним центром «Юнімед». На мою думку, одна з найякісніших МРТ діагностик в нашому місті. Завжди гарні знімки і грамотний опис. Крім цього важливо, що лікарі МЦ «Юнімед» підтримують зворотній зв’язок з клініцистами, діалог між рентгенологом і практикуючим неврологом допомагає точно поставити діагноз і допомогти пацієнтові. Особливу подяку хотілося б висловити головному лікарю центру Світлані Миколаївні Виповській за високий професіоналізм і кваліфіковані висновки.

Нерянова Юлія Миколаївна

Невропатолог, кандидат медичних наук, доцент, головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації

Дякуємо керівництву та персоналу МЦ «Юнімед» за неодноразову благодійну допомогу у проходженні обстеження нашими вихованцями! Бажаємо вашому колективу успіхів, удачі, реалізації всіх проектів і планів. Будемо раді вас зустрічати у нашому Будинку дитини «Сонечко».

Лебедєва Олена Веніамінівна

Керівник КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко»

Дякуємо колективу медичного центру «Юнімед» за професійну допомогу в обстеженні спортсменів Запорізької області з боксу. Щиро бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та Вашій діяльності.

Андрій Шпота та Руслан Щербина

Президент і Віце-президент Запорізької обласної організації Федерації боксу України

Останні новини

Читати усі новини
Що таке грижа передньої черевної стінки і якою вона буває?
Те, що ми називаємо «животом» лікарі називають довгою назвою «передня черевна стінка». Вона складається з трьох шарів: зовнішній шар включає шкіру та жирову тканину; другий шар містить у собі м’язи та їх фасції; і, нарешті, третій – це глибокий шар, що складається з поперечної фасції, передчеревного жиру та парієтальної очеревини. Передня черевна стінка виконує безліч функцій: стримування, підтримку та захист розташованих усередині черевної порожнини органів, а також бере участь у диханні та деяких рухах нашого тіла. Як і у всього в цьому світі, передня черевна стінка теж має свої «слабкі місця». Це анатомічні області, у яких її товщина набагато менша, ніж у сусідніх за рахунок нерівномірного розташування м’язів або наявності місць входу/виходу судин та нервових стовбурів. Існування таких ділянок разом з обтяжливими факторами, такими як зайва вага, слабка мускулатура, генетичні варіації, підвищений внутрішньочеревний тиск (запори, вагітність, підняття тяжкості, тощо), порожнинні операції в анамнезі сприяє випнуванню внутрішніх органів крізь ці місця – так формується грижа. Клінічно грижа передньої черевної стінки – це м’яке утворення, розташоване по середній лінії живота або з боків внизу живота (в паху), що містить у собі внутрішні органи. Лікар може пропальпувати (промацати) це утворення, з’ясувати, які органи потрапили в грижовий мішок і поставити попередній діагноз. Грижа буває вправною (з’являється після певних дій – при напруженні, нахилах, піднятті ваг, – а потім вправляється самостійно) і невправною. Найнеприємніше, що може статися з грижею – це її утиск, що призводить до сильного болю, інтоксикації та поступового відмирання органу, якому не пощастило опинитися в грижовому мішку. Ущемлення грижі завжди ургентна госпіталізація, лікування тільки хірургічне.   Виявлення гриж передньої черевної стінки за допомогою УЗД   Діагностика грижі черевної стінки не завжди проста і може вимагати додаткових методів дослідження. Буває так, що лікар визначає наявність грижі під час медичного огляду, і жодних інших тестів для встановлення діагнозу не потрібно. В інших випадках можуть бути симптоми наявності грижі, але при звичайному огляді не виявляється явного випинання. Дуже рідко, але все ж таки трапляється, що якесь інше новоутворення нагадує грижу і потрібна диференціальна діагностика. З подібними завданнями добре справляється такий метод дослідження, як ультразвук, який використовує звукові хвилі для створення зображень у реальному часі. Перевагами цього методу дослідження є його точність, неінвазивність, безболісність, доступність і відносно недорога ціна. Ваш лікар може порекомендувати УЗД черевної порожнини (або УЗД власне грижового мішка), якщо у вас є біль або інші симптоми, пов’язані з грижею, а пальпаторна діагностика неможлива. Його також можна використовувати для оцінки будь-яких змін у існуючій грижі. Лікар УЗ-діагностики оцінить розмір, локалізацію, структуру грижі, наявність судин усередині грижового мішка, а також розташування цього утворення по відношенню до важливих структур черевної порожнини. Крім того, УЗД дозволяє оцінювати стан пацієнта при виконанні динамічних маневрів (наприклад, маневр Вальсальва), та обстеженні у вертикальному положенні. На додаток до УЗД можна використовувати кольорове допплерівське зображення, що корисно для оцінки функціональності судин у грижовому мішку та його взаємозв’язку з прилеглими важливими судинними структурами.   Як підготуватися до дослідження?   До УЗД грижового мішка спеціально готуватися не потрібно. Якщо на додаток планується УЗД черевної порожнини, потрібно пам’ятати: За 4-5 годин до дослідження не можна вживати їжу. За 1 день до діагностики виключити продукти, що підвищують газоутворення: молоко та молочні продукти, газовані напої, бобові, продукти, багаті на клітковину (сирі овочі та фрукти), кондитерські вироби.
Читати повністю
Колектив МЦ «Юнімед» феєрично відсвяткував Новий рік
Напередодні новорічних свят, разом з іншими медичними центрами, які входять до професійного об’єднання MedOffice Group ми вирішили поринути в атмосферу Нью-Йорку 1930-х років – епоху гангстерів, яка сьогодні згадується із відтінком романтики та особливим шармом. Чоловіки в елегантних костюмах та капелюхах, жінки у блискучих сукнях, боа, довгому намисті, пір’ї та вуалях. Запах пороху та небезпеки, шелест паперових купюр, неповторний шик – все це можна назвати атрибутами того далекого часу, які приваблюють і сьогодні. У цей день все було феєрично та незабутньо: від вежі шампанського до запальних танців. Свято почалося з розмов у великому дружньому колі та яскравих фото. Для присутніх влаштували незабутнє шоу офіціантів, непередбачувані фокуси ілюзіоніста, виступ шоубалету, а продовжилося все цікавими конкурсами для справжніх гангстерів. Наша велика родина МЦ «Юнімед» вдячна за можливість відірватися від реальності та поринути у незабутню передноворічну атмосферу тих часів. Адже хто плідно працює весь рік – той гарно відпочиває у кінці. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Читати повністю
Вузли щитоподібної залози – переваги УЗД діагностики
Вузол щитоподібної залози – хвилюватися чи ні? Щитоподібна залоза – орган ендокринної системи, що розташовується біля основи шиї, трохи вище грудини. У здорової людини щитоподібна залоза не видна під час огляду і найчастіше не пальпується. Завданням щитоподібнії залози є вироблення тиреоїдних гормонів, які регулюють обмін речовин, контролюють роботу серця, м’язів та травлення, розвиток мозку та підтримання кісток. Її правильне функціонування залежить від хорошого надходження йоду з раціону. Клітини, що виробляють гормони щитоподібної залози, спеціалізуються на вилученні та поглинанні йоду з крові та використанні його для синтезу гормонів. Як низький, так і високий рівень тиреоїдних гормонів може спричинити зміни як у самій залозі, так і в інших органах, на які ці гормони діють. Коли лікар запідозрить захворювання щитоподібної залози? Коли при пальпації (промацуванні) визначить, що розміри залози менші або більші за очікувані, або ж відчує неоднорідність тканини — так звані «вузли». Саме собою наявність вузла має на увазі проведення додаткових лабораторних та інструментальних обстежень, найчастіше це аналізи на рівень гормонів ТТГ і Т4, а також ультразвукове дослідження. У деяких випадках вузол щитоподібної залози синтезує додаткову кількість гормону тироксину, що може супроводжуватися такими симптомами: Нез’ясовна втрата ваги. Підвищене потовиділення. Тремор. Нервовість. Швидке чи нерегулярне серцебиття. Потрібно пам’ятати, що більшість вузлів щитоподібної залози не є серйозними та не викликають симптомів. Лише невеликий відсоток вузлів щитоподібної залози є злоякісним. УЗД-діагностика щитоподібної залози Ультразвук – це метод візуалізації, що найчастіше використовується для оцінки вузлів щитоподібної залози. Цей метод візуалізації використовує високочастотні звукові хвилі для створення зображень щитоподібної залози. УЗД дає найкращу інформацію про форму та структуру вузликів. Використання ультразвуку інвазивно допомагає відрізнити кісти від твердих вузликів або визначити наявність множинних утворень. Лікарі можуть також використовувати його як допомогу при виконанні тонкоголкової аспіраційної біопсії. У чому особливість системи EU-TIRADS? Вузлові новоутворення щитоподібної залози надзвичайно поширені, і раніше кожен вузол більший за 1 см доводилося пунктувати, тобто проводити дороге обстеження. Зрештою, більшість пропункованих вузлів виявлялися доброякісними і видаленню не підлягали. Сьогодні лікарі користуються спеціальною класифікацією EU-TIRADS – системою, розробленою Європейською тиреоїдною асоціацією для ультразвукової оцінки вузлів щитоподібної залози, яка допомагає зрозуміти за даними УЗД рівень підозрілості того чи іншого вузла. Це допомагає об’єктивізувати ультразвукове дослідження щитоподібної залози та зменшити кількість проведених «про всяк випадок» пункцій. Згідно з цим протоколом, оцінка вузлових утворень визначається за п’ятьма категоріями результатів ультразвукового дослідження, куди входять такі дані як ехогенність вузла, форма, опис краю утворення та наявність мікрокальцифікатів. Чим вищий загальний бал, тим вищий рівень EU-TIRADS і більша ймовірність злоякісного новоутворення. Залежно від рівня підозрілості та розміру вузла рекомендується спостереження, додаткова діагностика чи хірургічне видалення вузлів щитоподібної залози.
Читати повністю
«Юнімед» відзначає 15 років!
23 листопада 2006 року сталася визначна подія – медичний центр «Юнімед» відкрив свої двері для першого пацієнта. Саме в цей день було покладено фундамент для стрімкого розвитку одного із найбільших та сучасних центрів у Запорізькому регіоні – встановлено перший у місті приватний томограф.   Медичний центр “Юнімед” – 15 років досконалості!   Наш медичний центр з кожним днем набирав обертів, щоб стати кращим із кращих. Спільними зусиллями ми досягали нових висот у галузі діагностичної медицини, вдосконалювалися, отримували нові знання, залучали експертів та впроваджували новітні технології. Крім того, нам вдалося зібрати 25 професійних лікарів, які спеціалізуються на МРТ та УЗД діагностиці, чим безмежно пишаємося по сьогоднішній день. 15 років – це дуже відповідальна дата. Ми виросли, стали мужніми, сильними, професійними та потужними. Якість та точність – наші головні двигуни на шляху до досконалості.   За цей час ми змогли досягти таких висот: – відкрили два великих філіали, де надаються послуги МРТ та УЗД діагностики; – встановили перший в Україні та один із найдорожчих томографів Hitachi Echelon з потужністю магнітного поля 1,5 Тесла, який відкриває нові можливості для візуалізації складних патологій; – замінили магнітно-резонансний томограф Hitachi Airis Mate 0,2 Тесла на потужніший та сучасніший низькопольний апарат європейського типу – Hitachi Airis II 0,3 Тесла; – встановили магнітно-резонансний томограф Hitachi Airis II 0,3 американського типу з вдосконаленим програмним забезпеченням останнього покоління; – наші лікарі є постійними учасниками наукових конференцій та авторами десятків праць у галузі радіології, а також членами Європейської асоціації радіологів; – у 2016 році медичний центр отримав почесне звання «Лідер галузі», посівши перше місце серед медичних закладів Запорізької області та дев’яте – серед медичних закладів України. – у 2018 році Асоціація центрів МРТ та КТ України визнала нас одним із п’яти кращих діагностичних центрів України в галузі магнітно-резонансної томографії.   Усі перемоги та досягнення – це результат невпинного розвитку та роботи великої медичної сім’ї «Юнімед». Сьогодні ми з гордістю та без перебільшення можемо назвати себе першими та кращими у наданні діагностичних послуг у Запорізькому регіоні. Якісна медична візуалізація – наш головний принцип, якому ми не зраджуємо протягом 15 років. Саме тому відчуваємо в собі потенціал розширювати кордони. Так, на честь нашого ювілею було проведено масштабний рестайлінг, під час якого ми повністю змінили стиль нашого медичного центру, але залишили основне – непорушні принципи.   15 років досконалості, тисячі вдячних пацієнтів, впровадження нових технологій. І ось ми раді поділитися головною новиною – незабаром у Запоріжжі відкриється оновлений філіал, у якому буде представлене надсучасне обладнання експертного класу, щоб надавати якісні послуги жителям міста та області.   Медичний центр «Юнімед» – це медицина з принципами, максимальний комфорт для пацієнта, дотримання європейських стандартів та невпинний розвиток у галузі діагностичної медицини. Вдосконалюємося заради Вас!
Читати повністю