25 причин, чому пацієнти обирають МЦ «Юнімед»

Більше ніж 16 років практичного досвіду в наданні послуг МРТ

23 листопада 2006 року в медичному центрі «Юнімед» пройшов обстеження перший пацієнт на абсолютно новому й унікальному для Запоріжжя і Запорізької області магнітно-резонансному томографі Hitachi Airis Mate 0,2 Тесла.
Цей день став датою заснування і самого медичного центру.

З моменту відкриття в МЦ «Юнімед» пройшли МРТ понад 160 тисяч пацієнтів, обстеживши при цьому більше 185 тисяч різних зон

Колосальний обсяг проведених досліджень на сьогодні дозволяє говорити, що лікарі-радіологи МЦ «Юнімед» бачили на МРТ практично все. Лікарський персонал центру дійсно складно чимось здивувати в даному методі медичної візуалізації та досвід в даному випадку — далеко не порожні слова маркетологів.

Спільний лікарський стаж в рентгенології докторів МЦ «Юнімед» — понад 160 років!

Медичний центр «Юнімед» став базою навчання кадрів для цілого покоління лікарів-радіологів, серед яких фахівці вищих категорій, науковці (професори, кандидати медичних наук, доценти) та автори кількох патентів в області різних методик магнітно-резонансної томографії.

Інформація про фахівців
МЦ «Юнімед» знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті

МЦ «Юнімед» не приховує відомостей про своїх лікарів. Інформація та детальна біографія кожного з них знаходяться у відкритому доступі на сайті медичного центру unimed.zp.ua. Пацієнти можуть отримати повну інформацію про фахівців, яким вони довіряють своє здоров’я.

На даний момент вже 10 докторів МЦ «Юнімед» є членами European Society of Radiology (ESR)

ESR (Європейське товариство радіології) — найбільша міжнародна медична організація в Європі, яка об’єднує найкращих фахівців світу в області радіології та радіографії. Під егідою товариства щорічно на початку березня в Австрії проходить Конгрес Радіології, на якому експерти медичної візуалізації діляться досвідом і отримують нові знання.
МЦ «Юнімед» пишається високим статусом своїх докторів, який дозволяє на професійному рівні вести діалог зі своїми європейськими колегами.

Наявність сертифікатів
Good Clinical Practice (GCP)

Кілька фахівців медичного центру пройшли навчання з належної клінічної практики (GCP) і отримали допуск до участі в міжнародній науково-дослідній роботі.
На сьогодні медичний центр в якості атестованої клінічної бази бере участь в такій роботі з партнерами з США, Канади, Швейцарії та Нідерландів.

Лікарі медичного центру залучаються як експерти для вивчення висновків за результатами томографії, виданих іншими центрами України

Фахівці МЦ «Юнімед» входять до складу незалежних експертів всеукраїнського сервісу Second Opinion in Radiology (SOR), надаючи другу думку в описі знімків МРТ.
Експертами SOR визнані лікарі МЦ «Юнімед» Виповська Світлана Миколаївна, Ксензов Артур Юрійович, Пономаренко Вікторія Вікторівна, Вовк Олена Валеріївна і Єремєєва Наталія Донатівна.

Можливість виконання в
МЦ «Юнімед» унікальних для Запорізького регіону досліджень

Спеціалізоване обладнання та, найголовніше, штат лікарів-професіоналів дозволяють проводити на базі центру унікальні для Запорізької області дослідження.
Лише кілька діагностичних центрів України можуть виконати такі складні види томографії, як гідро-МРТ кишечника, МРТ тазового кільця, МРТ скронево-нижньощелепного суглоба, МРТ молочних залоз, оцінку фолікулярного резерву яєчників або МРТ головного мозку плоду.

Наявність сучасних томографів для якісної діагностики

Перший апарат МРТ в медичному центрі «Юнімед» був встановлений у 2006 році на території Запорізької обласної клінічної лікарні. Це був перший в Запоріжжі приватний магнітно-резонансний томограф «Hitachi Airis Mate» з напруженістю магнітного поля 0,2 Тесла. Через 7 років, в травні 2013 року, там же був встановлений другий апарат МРТ «Hitachi Echelon» з напруженістю магнітного поля 1,5 Тесла. У серпні 2014 року апарат 2006 року було списано, а більш сучасний МРТ — «Hitachi Airis II» з напруженістю магнітного поля 0,3 Тесла встановлений у знову відкритому медичному центрі на просп. Маяковського. У липні 2017 року подібний томограф, але вже американського типу, що дозволяє обстежувати пацієнтів з вагою до 180 кг, було додатково встановлено в медцентрі на території ЗОКЛ. Всі апарати МРТ розроблені провідною японською медичною корпорацією Hitachi Medical Corporation.
Уже в березні цього року на базі філії МЦ «Юнімед» по просп. Маяковського, 11, було відкрито спеціалізований Центр МРТ суглобів (ЦМРТС), з новим магнітно-резонансним томографом «O-scan EVO eXP», виробництва італійської компанії «Esaote», що дозволяє отримувати зображення з якістю 1,5-3,0 Тесла.
На сьогодні наявність сучасного обладнання для МРТ дозволяє вирішувати всі види діагностичних завдань, поставлених лікарями-клініцистами перед фахівцями медичного центру.

Медичний центр «Юнімед» — двигун медичної науки в Запорізькому регіоні

Безсумнівно, отриманим досвідом необхідно ділитися з колегами та молодими спеціалістами. У зв’язку з цим, тільки за останні 5 років медичним центром було організовано та проведено понад 40 круглих столів, семінарів та виступів.
Тричі — в грудні 2012 року, у вересні 2013 року і в квітні 2017 року фахівці центру організовували великі наукові конференції, які змогли відвідати доктора не тільки із Запоріжжя, а й з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України. 4 патенти, більш як 30 наукових робіт, кілька навчальних посібників — це далеко не повний перелік вкладу фахівців центру в розвиток сучасної медицини.

Понад 700 лікарів-клініцистів щомісяця довіряють своїх пацієнтів фахівцям МЦ «Юнімед»

За направленнями від лікарів Запорізького регіону та інших областей України щомісяця в МЦ «Юнімед» проходять обстеження понад 900 пацієнтів. Результати діагностики дозволяють встановити правильний діагноз і призначити необхідне лікування.
Ми дякуємо лікарям за довіру нашому колективу і, у свою чергу, будемо прагнути й надалі підвищувати свій досвід і впроваджувати нові методики медичної візуалізації.

27 страхових компаній Запоріжжя довіряють своїх клієнтів МЦ «Юнімед»

Незважаючи на те, що страхова медицина в Україні знаходиться на етапі становлення, вже сьогодні десятки страхових компаній пропонують своїм клієнтам отримати виключно якісні медичні послуги при настанні страхового випадку.
Саме репутація партнерів страхових компаній формує рівень довіри клієнта до самої страхової компанії. Адже, погодьтеся, якщо мова йде про здоров’я та життя — довіряти їх можна тільки професіоналам.

Медичний центр «Юнімед» в 2018 році увійшов до п’ятірки кращих діагностичних центрів України

Щорічно Асоціацією центрів МРТ і КТ України визначається п’ятірка кращих діагностичних центрів, які надають послуги магнітно-резонансної та / або комп’ютерної томографії в Україні.
Відбір відбувається за більш ніж 20-ма критеріями, серед яких наявність сучасного діагностичного обладнання, наявність лікарського персоналу з досвідом роботи більше 5-ти років, якісні висновки за результатами томографії, а також позитивні відгуки від пацієнтів і висока оцінка роботи від лікарів-клініцистів регіону.

17% пацієнтів медичного центру приїжджають з інших областей та обласних центрів

Значна (за нашими мірками) кількість пацієнтів з Дніпра, Києва, Харкова, Полтави, а також міст Донецької і Дніпропетровської областей свідчать про попит на якісні послуги МРТ не тільки в нашому регіоні, а й в сусідніх областях.
Ми робимо все можливе, щоб вчасно прийняти всіх пацієнтів і надати кожному послуги високого рівня.

За останні 3 роки більше ніж 12 тисяч пацієнтів пройшли обстеження в рамках різних благодійних проектів

Медичний центр «Юнімед» бере участь відразу в декількох благодійних проектах, надаючи можливість пройти безкоштовні обстеження дітям з онкозахворюваннями, дітям-сиротам або з малозабезпечених сімей. Також знижки на дослідження в рамках благодійних проектів надаються запоріжцям, які не в змозі самостійно оплатити дослідження по повній вартості, а необхідність в магнітно-резонансній томографії є ​​критичною для їх життя або здоров’я.
Так, завдяки спільній програмі МЦ «Юнімед» і благодійного фонду «За правду!», З серпня 2015 року по теперішній час 11400 пацієнтів пройшли обстеження за максимально можливою пільговою вартістю.

Ми не відмовляємося від складних пацієнтів, доставлених на автомобілях реанімації

Ми готові прийняти пацієнтів з реанімації в будь-який час. Центр оснащений всім необхідним обладнанням для прийому «важких» пацієнтів. Іноді це створює незручність для пацієнтів, які проходять обстеження за попереднім записом, однак, потрібно віддати належне, і відвідувачі, і лікарі завжди ставляться з розумінням до таких ситуацій.

Обстеження пацієнтів обов’язково проходять під контролем лікарів

Через брак або відсутність своїх фахівців у багатьох діагностичних центрах України лікарі не присутні безпосередньо при проходженні обстежень пацієнтами.
Як правило, в таких центрах висновки видаються через кілька годин або вже на наступний день. МЦ «Юнімед» не поділяє такої практики, оскільки досить часто виявлена ​​при томографії патологія вимагає більш детального обстеження на томографі із застосуванням спеціальних послідовностей сканування або з призначенням внутрішньовенного контрастування.
В робочий час у кожному з філіалів центру процес сканування контролюється одночасно двома лікарями-радіологами. У вечірній же час всі дослідження проходять під контролем чергового лікаря, який і визначає необхідність проведення додаткових методів сканування або призначає контрастування.
На жаль, при прийомі пацієнтів діагностичними центрами без присутності лікаря-радіолога виконати повноцінне обстеження не завжди представляється можливим.

Складні діагностичні випадки розглядаються консиліумом

Дуже важливо при описі знімків не упустити деталей. Ще важливіше в складних випадках вивчення знімків відразу декількома фахівцями. У практиці зустрічаються ситуації, коли та чи інша виявлена ​​на знімках патологія є унікальною і для правильної інтерпретації зображень вимагає організації лікарського консиліуму.
У таких випадках висновок може бути видано вже після прийняття рішення по конкретній ситуації консиліумом. У штаті наших фахівців присутні досвідчені лікарі, кандидати медичних наук і доценти профільних кафедр. Організація консиліуму в МЦ «Юнімед» — це серйозний робочий процес, який може бути оперативно організовано і успішно проведено, як правило, без залучення сторонніх фахівців з інших регіонів.
Акцентуємо увагу на тому, що в робочий час на робочих місцях перебувають одночасно до 7-ми лікарів-радіологів МЦ «Юнімед», які в складних випадках в будь-який момент можуть бути залучені для колективної інтерпретації зображень МРТ.

Лікарі медичного центру готові нести відповідальність за свої висновки

Всі видані МЦ «Юнімед» висновки за результатами томографії підписані власноруч лікарями. Ніяких надрукованих підписів, фотографій або «фотошопу».
Ми несемо відповідальність за результати досліджень і готові відповідати за свою роботу у будь-якій суперечливій ситуації.

МЦ «Юнімед» не видає «замовних» висновків

Не будемо приховувати, в нашій практиці бували випадки, коли до нас зверталися з проханням видати висновок під певний діагноз. Мотиви зрозумілі, але ми, на щастя, не поділяємо подібної практики.
Пройшовши обстеження і отримавши висновок за результатами МРТ в МЦ «Юнімед», і пацієнти, і лікарі-клініцисти можуть бути впевнені, що надані їм результати правдиві й достовірні. Так буде і надалі!

Послуги томографії надаються на максимально високому і безпечному рівні

Ми не просто не економимо на пацієнтах! Ми створюємо і підтримуємо умови, про які зазвичай не замислюються і часто нехтують своєю безпекою. Виключно одноразові бахіли, туніки, шапочки і пелюшки для кожного. Комфортний зал очікування з сучасними меблями, піддається обробці. Закрита система кварцування, вентиляції та очищення повітря.
Всі загальнодоступні місця, стіни, підлогу, меблі та обладнання знезаражуються і дезінфікуються строго за графіком. Ніяких килимових покриттів, шпалер або інших варіантів оздоблення, недоречних для діяльності медичних установ!

Графік роботи центру максимально відповідає потребам пацієнтів

У МЦ «Юнімед» прийом пацієнтів здійснюється у зручний для них час. Філії центрів працюють з 7 ранку і до останнього пацієнта, включаючи вихідні та святкові дні. Багатьом пацієнтам комфортніше пройти обстеження у вечірній час, коли, в зв’язку з індивідуальним добовим ритмом, людина відчуває себе краще або працює допізна.
При необхідності, записатися на дослідження можна навіть після 22 вечора.

Впровадження інноваційних технологій для людей, які цінують свій час

У світі сучасних технологій, коли практично у кожного в кишені є смартфон, активним користувачам мережі інтернет набагато зручніше і швидше отримувати інформацію за допомогою популярних у світі месенджерів Viber і Telegram. Саме тому нами були розроблені чат-боти, що дозволяють отримати інформацію про всі послуги центру і про їх вартості за лічені секунди.
Вже зараз ми співпрацюємо з сервісом МедОфіс, який дозволяє і лікарям, і пацієнтам ознайомлюватися з результатами досліджень і знімками онлайн.

Діяльність медичного центру легальна і абсолютно прозора

Ми дорожимо своїм ім’ям і репутацією. Ми не поділяємо практики ухилення від можливої ​​відповідальності у разі виникнення спірних питань за результатами томографії. Звертаючись до медичного центру «Юнімед» (ТОВ «МЦ« Юнімед »), пацієнти можуть бути впевнені, що послуги їм будуть надані ліцензованим медичним закладом — ТОВ« Медичний центр «Юнімед», висновок видається на фірмовому бланку МЦ «Юнімед» і від імені МЦ «Юнімед». Платіжні документи у вигляді фіскального чека також видаються від імені МЦ «Юнімед».
Ніяких підставних юридичних осіб, посередників або сумнівних приватних підприємців.

Прийом пацієнтів в центрі проходить з дотриманням всіх вимог українського законодавства

Ми дотримуємося усіх вимог законів України, наказів Міністерства охорони здоров’я України та інших нормативно-правових актів, що регламентують законну діяльність ліцензованих медичних установ в Україні. Звернення кожного пацієнта фіксується в усіх медичних документах, передбачених Наказом МОЗ України №110 від 14.02.2012 року.
Медичні карти пацієнтів, журнали реєстрації пацієнтів, журнали МРТ, щоденники і безпосередньо знімки зберігаються в архіві медичного центру і можуть бути використані в будь-який час для відновлення результатів томографії або для інших потреб пацієнта.

Записатися
на обстеження
Запис на сайті є попереднім. Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження запису на діагностику
Для отримання додаткової інформації скористайтеся нашими месенджерами:
qr-viber Telegram
qr-telegram Viber
Заповніть форму
Натискаючи на кнопку «Записатися» Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних та політику конфіденційності
Або скористайтеся нашими месенджерами: