Медичному центру «Юнімед» — 17 років!

23 листопада 2006 року перший пацієнт переступив поріг нашого медичного центру, щоб пройти обстеження на щойно встановленому магнітно-резонансному томографі відкритого типу. Як швидко плинуть роки. Сьогодні нам — 17! Це багато чи мало? 17 років для людини — період зростання й спроби зробити перші кроки в дорослому житті. 17 років для медичного центру — це визнання цінності праці колективу і результат довіри багатьох-багатьох людей.

Це був непростий шлях постійного розвитку та вдосконалення нас самих. Уже через 7 років існування ми змогли придбати один із найкращих на той час МРТ-апаратів Hitachi Echelon. Він закритого типу, потужністю 1,5 Тесла і дає змогу візуалізувати найскладніші патології. На 10 році життя наш колектив був визнаний Лідером галузі серед медзакладів Запорізької області. А в рейтингу медичних закладів України тоді ми посіли дев’яте місце. У 2018 році за даними української Асоціації центрів МРТ і КТ ми увійшли до п’ятірки найкращих діагностичних центрів країни у сфері МРТ.

Medicinskomu-centru-Yunimed-17-letСьогодні МЦ «Юнімед» — це 2 сучасних відділення, розташованих за адресами Оріхівське шосе, 10 і проспект Маяковського, 11. В них працюють команди з висококласних лікарів-рентгеногів, фахівців ультразвукової діагностики, представників середнього та молодшого персоналу.

Серед нашого обладнання — магнітно-резонансний томограф Philips Ingenia 1,5 Тесла, який має максимальну комплектацію та сучасне програмне забезпечення. Така апаратура розташована лише у двох вітчизняних центрах та лише у декількох закордонних клініках. За її допомогою ми здатні робити унікальні для нашого краю обстеження: МР-перфузію (оцінку кровотоку, мікроциркуляції та стану капілярів головного мозку), МР-трактографію (візуалізацію провідних шляхів головного мозку), МР-спектроскопію (безконтактне визначення в тканинах відносної концентрації низки найважливіших метаболітів).

Дорогі колеги, партнери, пацієнти, друзі, у свій День народження ми хочемо подякувати кожному з вас! Усе, чого ми змогли досягти, — завдяки вам! Ви — наше невичерпне джерело натхнення та мотивації. Дякуємо вам за вірність і підтримку! Ми зробимо все можливе, щоб наш центр і надалі зміг підтримувати високий рівень надання медичних послуг. Щоб професіоналізм фахівців завжди йшли поруч із турботливим ставленням до кожного пацієнта. Бажаємо всім нам миру, здоров’я, нових досягнень і багатьох років успіху!