Медичний центр «Юнімед» – дякуємо за довіру!

Шановні мешканці Запоріжжя та Запорізької області! З радістю повідомляємо, що за результатами рейтинга Асоціації центрів МРТ і КТ України медичний центр «Юнімед» увійшов до п’ятірки кращих лікувальних установ України, які спеціалізуються на наданні послуг магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії, отримавши статус «Лідера України» в наданні послуг МРТ.

Згідно з даними Асоціації центрів МРТ і КТ України, в п’ятірку кращих центрів України також увійшли: клініка «Борис» (м.Київ), медичний центр «EUROLAB» (м.Київ), медичний дім «ODREX» (м.Одеса) та клініка «Український центр томотерапіі» (м. Кропивницький).

Медичний центр «Юнімед» – дякуємо за довіру!

Ми дякуємо всім за позитивні відгуки на нашу адресу, конструктивну критику та об’єктивну оцінку роботи нашого колективу. Плануємо не лише зберегти звання «Лідера України», а й продовжити розвиток в області медичної візуалізації. Так, буквально в кінці цього місяця, на базі медичного центру «Юнимед» планується відкриття спеціалізованого центру магнітно-резонансної томографії суглобів (ЦМРТС). Даний центр буде оснащено найсучаснішим томографом «O-SCAN EVO eXP». У даній модифікації це обладнання поставлено вперше саме в Запоріжжі. Інноваційні технології нового апарату МРТ дозволять проводити дослідження на абсолютно новому рівні. Це надасть можливість вирішувати практично будь-які діагностичні завдання в галузі дослідження суглобів. Якість зображень, отриманих на новому апараті МРТ, можна порівняти з високопольними апаратами 1,5 і 3,0 Тесла. При цьому рівень комфорту пацієнтів набагато вище в порівнянні з класичними високопольними МР-томографами.

Також, подією в діяльності центру стане участь лікарів МЦ «Юнімед» в Європейському Конгресі Радіології ECR. Конгрес пройде з 28 лютого по 4 березня у Відні. Підвищення кваліфікації лікарів – систематична і невід’ємна частина розвитку самого центру. Вона диктується високими темпами впроваджень нових методів діагностики, застосуванням нового діагностичного обладнання і нових способів рішень клінічних завдань.

На нас чекає ще багато роботи і ми готові працювати, розуміючи, що часто буваємо корисними у вирішенні поставлених діагностичних завдань, тим самим зберігаючи життя і здоров’я нашим пацієнтам.

Будьте здорові!

Із вдячністю,
колектив медичного центру «Юнімед»