МРТ Philips Ingenia 1,5 Tесла розпочинає роботу в оновленому філіалі МЦ «Юнімед»

Здійснилося! У нашій дружній родині МЦ «Юнімед» велике свято – ми почали приймати пацієнтів в оновленому філіалі, який знаходиться на проспекті Маяковського, 11.

В умовах війни будівництво та запуск філіалу далося не легко. Але для злагодженої команди професіоналів, яка увесь цей час продовжувала працювати, немає нічого неможливого. Тому радо можемо повідомити – тепер діагностичні послуги у Запоріжжі вийшли на найвищий рівень.

Для наших пацієнтів ми обираємо тільки краще. Тож, в оновленому філіалі медичного центру встановлено МРТ-апарат Philips Ingenia 1,5 Tесла, який оснащено технологією dStream. Цей апарат має високу продуктивність, максимальну комплектацію та розширений спектр додатків, що забезпечує надточну діагностику. Тим самим, дозволяє вирішувати лікарям-рентгенологам складні діагностичні задачі.

Варто зазначити, що Philips Ingenia 1,5 Tесла, у такій комплектації, на сьогодні представлений у медичних центрах лише двох міст України, а також у країнах закордоння. У Запоріжжі аналогів цьому апарату наразі немає. Тому ми, без будь-яких сумнівів, називаємо його справжнім технологічним дивом діагностичної медицини.

Медичний директор МЦ «Юнімед», Світлана Виповська розповідає, що встановлені програмні опції цього томографу надають необмежені можливості щодо використання останніх технологій діагностики.

Крім того, для нас важливо, надавати послуги пацієнтам на європейському рівні. Саме тому врахували та реалізували запити, щодо технічних та організаційних впроваджень лікарів нашого міста при наданні послуг магнітно-резонансної томографії та ультразвукової діагностики.

Монтаж апарату та його налаштування виконували сертифіковані інженери. Адже безпека та комфорт пацієнта для нас є надважливою складовою.

Ми переконані, що не дивлячись на будь-які складнощі треба невпинно розвиватися та ставати кращими у галузі діагностичної медицини, задля здоров’я наших пацієнтів. Оновлений філіал – це один із кроків на шляху до великих звершень.

Завдяки своїй вузькій спеціалізації, багатому досвіду та наявності сучасного обладнання, сьогодні ми можемо по праву назвати медичний центр «Юнімед» одним із найбільших та найсучасніших у галузі магнітно-резонансної не тільки у Запоріжжі, а й в Україні.

Вдосконалюємося заради вас!

Повернутися до всіх статей