МЦ «Юнімед» зустрічав гостей зі Стамбула, Києва та Дніпра

Сьогодні представники нашого медичного центру, в рамках партнерської співпраці і з метою обміну досвідом, приймали гостей зі Стамбула, Києва та Дніпра. Філії запорізького МЦ «Юнімед», у супроводі віце-президента Асоціації центрів МРТ і КТ України Костянтина Кудрика, відвідала представниця мережі турецьких клінік «Memorial» у східно-європейському регіоні – Олена Йилмаз. До ознайомчої екскурсії також приєдналась засновниця дніпровської клініки «До і Після» Алевтина Камінська.

Під час зустрічі ми поділилися досвідом організації процесу залучення та обслуговування пацієнтів, а також презентували можливості розроблених і впроваджених у центрі програмних продуктів. Одним з важливих досягнень переговорів з турецькими партнерами стало укладення договору про організацію проведення позитронно-емісійної томографії (ПЕТ-КТ) для запорізьких пацієнтів на базі лікарень Меморіал Бахчелієвлер і Меморіал Шишлі. При цьому особлива увага приділялася питанню вартості даної послуги для жителів Запоріжжя, а також можливості додаткових консультацій провідними онкологами Туреччини за результатами ПЕТ-діагностики. За попередньою домовленістю, вартість даного виду томографії, з урахуванням перельоту, проживання в готелі Стамбула і трансферу буде на рівні з вартістю аналогічних послуг у Києві. Незабаром ми додатково розповімо про переваги методу позитронно-емісійної томографії для клініцистів і пацієнтів, а також проінформуємо наших городян про порядок проходження ПЕТ-КТ на базі однієї з провідних клінік Туреччини.

Користуючись нагодою, окрему подяку за знайомство з Оленою Йилмаз хотіли б висловити засновнику Medical Business Forum Лії Смекун.