УЗД ГПБС із визначенням функцій жовчного міхура (жовчогінний сніданок) – це неінвазивна та абсолютно безпечна діагностична процедура. Її особливість полягає у тому, що вона робиться за допомогою пробного жовчогінного сніданку. Завдяки ультразвуковому дослідженню можна визначити стан і зміни функціональності ЖМ в статичному та динамічному стані.
Під час ультразвукового дослідження ГПБС діагностуються наступні захворювання:
Зазвичай дана процедура потребує певної підготовки. Лікарі радять за тиждень до проведення ультразвукового дослідження не вживати алкогольні напої та газоутворювальні продукти (сирі овочі та фрукти, молоко, бобові).
За 3 дні до процедури необхідно почати приймати ферментні препарати під час або до вживання їжі. Якщо пацієнт страждає на захворювання ЖКТ, то перед прийманням даного препарату необхідно звернутися за консультацією до лікаря.
Ввечері перед обстеженням з визначенням функцій ЖМ треба легко та поживно повечеряти. Наприклад кашею з мінімальною кількістю цукру та чаєм. Також дозволено вживати знежирений сир, яловичину або куряче м’ясо, парову або відварну рибу.
Варто зауважити, що вечеря повинна бути не пізніше двадцятої години. Перед сном варто сходити в туалет, а за необхідності використати гліцеринову свічку. Для цього виду дослідження очищення кишечника клізмою не потрібне.
Крім того, не рекомендується вживати воду до процедури, щоб запобігти скороченню жовчного міхура. Це може вплинути на точність результатів дослідження.
Дякуємо колективу медичного центру «Юнімед» за професійну допомогу в обстеженні спортсменів Запорізької області з боксу. Щиро бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та Вашій діяльності.
Найбільш інформативний і безпечний з неінвазивних методів дослідження суглобів – це магнітно-резонансна томографія, але точність цього дослідження залежить від рівня техніки і фахівців. У медичному центрі «Юнімед» використання сучасного обладнання в поєднанні з великим діагностичним досвідом лікарів забезпечує достовірність і високу якість висновків.