17 штатних лікарів-радіологів – наша гордість!

Без зайвої скромності хочемо поділитися нашим приводом для гордості. У МЦ «Юнімед» офіційно і на постійній основі працюють 17 (!) лікарів-радіологів, що спеціалізуються на магнітно-резонансній та комп’ютерній томографії.

На сьогодні це НАЙВИЩИЙ ПОКАЗНИК серед регіональних приватних діагностичних центрів України. Такої кількості штатних вузькопрофільних фахівців на даний момент не має жоден інший регіональний центр в країні.

Наші лікарі проводять опис знімків пацієнтів не лише в медичному центрі «Юнімед», а й в центрі комп’ютерної томографії «Преміум» (вул. Культурна, 177А), а також у Центрі МРТ суглобів (просп. Маяковського, 11). Загалом 17 фахівців центру обслуговують роботу 4-х магнітно-резонансних томографів і 1-го 64-зрізового комп’ютерного томографа в Запоріжжі.

Велика кількість штатних фахівців із значним досвідом роботи дозволяє організувати проведення досліджень з безпосередньою присутністю лікарів під час процедури діагностики. Це дозволяє коригувати хід дослідження в режимі online.

Щодня на робочих місцях у центрах знаходяться не менше 7 радіологів одночасно, що дає можливість працювати над результатами складних досліджень у складі консиліумів… але про це ми розповімо трохи пізніше 😉