Колектив МЦ «Юнімед» взяв участь у святі з нагоди Дня медичного працівника

18 червня професійне об’єднання MedOffice Group, учасником якого є і наш центр, організувало для нашого колективу та колективів ще чотирьох медичних закладів душевне та водночас енергійне свято з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Цей захід ми провели в дружній атмосфері, відпочили на повну і набралися приємних спогадів на рік вперед. Адже позаду залишився надважкий час випробувань всієї медицини нашої країни. Саме тому для кожного медичного працівника вкрай важливо нарешті отримати заряд позитивних емоцій. Це надає сили та бажання всім нам рухатися далі до нових перемог над будь-якими складними викликами.

Ми вдячні за теплі слова привітань на адресу нашого колективу від наших друзів та партнерів, зокрема голови Запорізької обласної ради, керівництва Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», благодійному фонду «Щаслива дитина», благодійному фонду «За правду!», Віце-президенту Запорізького обласного осередку федерації боксу України, керівництву Всеукраїнської асоціації організацій «Маккабі», керівників запорізьких лікарень та численні привітання від колег- лікарів зі всього Запорізького краю, а також від наших шановних пацієнтів.

Дякуємо вам і пишаємося тим, що в нашому колективі працюють не просто кращі фахівці, а й добрі, чуйні люди, які завжди готові простягнути руку допомоги!