Надточна ультразвукова діагностика в МЦ «Юнімед»

Цієї суботи кваліфіковані інженери General Electric, спільно з лікарями ультразвукової діагностики нашого центру, провели аплікацію, налаштування та калібрування двох нових апаратів УЗД Logiq P6 Premium (США).

Тепер МЦ «Юнімед» має в своєму арсеналі відразу три апарати УЗД експертного класу з максимально можливою кількістю доступних опцій для вирішення абсолютно всіх завдань детальної медичної візуалізації.

Оснащення двох філій нашого центру сучасними апаратами УЗД дозволить здійснювати всі види діагностики як на території Запорізької обласної клінічної лікарні, так і в медичному центрі, розташованому по просп. Маяковського, 11.

Нагадаємо, що на сьогодні в МЦ «Юнімед» працюють відразу 9 лікарів УЗД різної спеціалізації, серед яких професіонали з 26-річним досвідом роботи в цьому напрямку діагностики.

Звернувшись до нашого центру, пацієнти всіх вікових груп можуть розраховувати на якісну діагностику, яка часто є першим кроком на шляху до здоров’я.

Більш детальну інформацію про види УЗД в Запоріжжі, підготовку до дослідження і фахівців центру ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі «УЗД». Будьте здорові!