МРТ органів малого таза у чоловіків – це неінвазивний, точний, швидкий і високоінформативний метод діагностики.
Даний метод широко використовується в урології, колопроктології, хірургії. Дозволяє детально вивчити органи малого таза у чоловіків: передміхурову залозу, насінні пухирці, сім’яні протоки, сечовий міхур, пряму кишку.
МРТ простати дозволяє:
Тільки після проведення МРТ і отримання чіткої локалізації цікавлячої ділянки наступним кроком в діагностиці має йти пункційна біопсія!
Для того, щоб виявити рак простати на ранній стадії, коли в патологічний процес не залучені прилеглі тканини і весь організм, щоб мати реальний шанс на вилікування – необхідно регулярно проходити профілактичне обстеження.
МРТ органів малого таза у чоловіків проводиться, як правило, після огляду спеціаліста (уролога, онколога, хірурга). А також після проведення УЗД, яке залишається методом вибору при захворюваннях органів малого таза. МРТ – це не скринінговий, а уточнюючий метод діагностики, який відповідає на конкретні питання!
МРТ органів малого таза у чоловіків не вимагає складної підготовки. Але для гарної візуалізації всіх органів і структур, а також для виключення неправильної оцінки виявлених змін необхідно:
Вам необхідно мати з собою всю медичну документацію, що стосується зони обстеження: післяопераційні виписки, дані попередніх досліджень, таких, як: МРТ, УЗД, СКТ (якщо такі є). Направлення лікаря вітається. Ця інформація потрібна лікарю до проведення діагностичної процедури, щоб продумати і оптимально спланувати хід магнітно-резонансного дослідження.
Зазвичай при проведенні МРТ органів малого таза у чоловіків використовується контрастування. При введенні контрасту рідина проникає в уражені патологічним процесом тканини і змушує їх «світитися» на знімках. Це чітко визначає ширину, кількість, розмір вогнищ, дозволяючи лікарям точно судити про наявність і ступінь розвитку хвороби.
У клінічній неврології дуже часто зустрічаються складні діагностичні випадки і далеко не завжди лікар-невролог може поставити клінічний діагноз тільки на підставі клініко-неврологічних даних. У цьому випадку на допомогу приходять параклінічні методи дослідження, одним з яких є високоточний метод нейровізуалізації МРТ. Істотну роль грає роздільна здатність апарату, але головну роль грає лікар-рентгенолог, який високопрофесійно оцінює проведене МРТ-дослідження. Багаторічний досвід нашої роботи свідчить про симбіоз між неврологами і лікарями-рентгенологами медичного центру «Юнімед».
Дякуємо команді «Юнімед» за систематичну допомогу нашим клієнтам у проходженні обстежень. За допомогою центру наші діти і дорослі отримують допомогу лікарів в рази швидше, що збільшує шанси на швидке одужання. Велике дякую!
Всіх благ!