МР-холангіографія – це сучасний метод неіонізуючого дослідження жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і Вірсунгової протоки підшлункової залози. Цей новітній і високоінформативний метод дозволяє безболісно і без шкідливого впливу на організм, отримати максимально точну інформацію про стан жовчних проток і жовчного міхура, визначити наявність в них конкрементів, поліпів і стриктур, візуалізувати зміни в судинах і лімфовузлах зони.
Обстеження МР-холангіографія проводиться натщесерце. Останній прийом їжі — не пізніше, ніж за 6-8 годин до початку обстеження.
Для кращої візуалізації і правильної оцінки отриманих даних необхідно:
На обстеження пацієнту краще взяти з собою медичні документи, які стосуються області обстеження: амбулаторну карту, виписки, висновки проведених раніше обстежень: МРТ, УЗД, СКТ (якщо такі є). Направлення лікуючого лікаря бажане. Дані відомості необхідні лікарю-радіологу до проведення дослідження для оптимального координування ходу МР-дослідження.
В екстрених випадках допустиме проведення МР-холангіографії без підготовки.
У клінічній неврології дуже часто зустрічаються складні діагностичні випадки і далеко не завжди лікар-невролог може поставити клінічний діагноз тільки на підставі клініко-неврологічних даних. У цьому випадку на допомогу приходять параклінічні методи дослідження, одним з яких є високоточний метод нейровізуалізації МРТ. Істотну роль грає роздільна здатність апарату, але головну роль грає лікар-рентгенолог, який високопрофесійно оцінює проведене МРТ-дослідження. Багаторічний досвід нашої роботи свідчить про симбіоз між неврологами і лікарями-рентгенологами медичного центру «Юнімед».
Дякуємо колективу медичного центру «Юнімед» за професійну допомогу в обстеженні спортсменів Запорізької області з боксу. Щиро бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та Вашій діяльності.