Грудний відділ хребта – складається з 12-ти хребців, у нормі виглядає у вигляді літери «С», зверненої опуклою стороною назад – фізіологічний кіфоз. За допомогою суглобів до тіл і поперечних відростків хребців прикріплюються ребра. Міжхребцеві диски в даному відділі мають невелику висоту, через що рухливість обмежена, хребетний канал вузький, тому навіть незначні об’ємні утворення (пухлини, грижі, остеофіти) призводять до здавлення спинного мозку і нервових корінців.
МРТ в сучасній клінічній практиці є найбільш чутливим методом обстеження даної області. Цей передовий і високоінформативний метод діагностики дає можливість детально вивчити не тільки спинний мозок, хребетний стовп, а й суглоби, зв’язки хребта, а також нервові закінчення і кровоносні судини.
Перед дослідженням пацієнту не потрібна будь-яка попередня підготовка. Немає необхідності змінювати звичний режим життя і харчування.
У деяких випадках при МР-скануванні хребта необхідно контрастування. За швидкістю накопичення і виведення контрастної речовини на знімках можна чітко візуалізувати пухлинне і метастатичне ураження, демієлінізуючі та запальні захворювання, рубцеву тканину і рецидиви після оперативного лікування.
Була на МРТ головного мозку та шийного відділу хребта. Сподобалося, що пояснили як буде проходити обстеження, які етапи і звуки будуть. Це допомогло позбутися від переживань під час самої процедури. Дуже зручно, що результати можна отримати в додатку. Швидко, оперативно і вони завжди з тобою, також можна показати лікарю в електронному вигляді.
Найбільш інформативний і безпечний з неінвазивних методів дослідження суглобів – це магнітно-резонансна томографія, але точність цього дослідження залежить від рівня техніки і фахівців. У медичному центрі «Юнімед» використання сучасного обладнання в поєднанні з великим діагностичним досвідом лікарів забезпечує достовірність і високу якість висновків.